BİNGÖL'ÜN YEDİSU İLÇESİNDE KARDEŞLİK TURNUVASI FİNALİ YAPILDI

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde düzenlenen Kardeşlik Turnuvası, final maçıyla sona erdi.

Bingöl'ün Yedisu İlçesinde Kardeşlik Turnuvası Finali Yapıldı

Yedisu Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 3. Geleneksel Kurumlar-Köyler Arası Voleybol Kardeşlik Turnuvası, büyük bir heyecanla geçen final müsabakası ile tamamlandı. 12 takımın katıldığı turnuvada gerçekleşen mücadeleler, ilçe sakinleri tarafından büyük ilgiyle izlendi.

Kardeşlik Turnuvası'nın final maçında rakibini 3-2'lik skorla mağlup eden Döşengi Spor, turnuvanın şampiyonu oldu. Yedisu Kaymakamı Furkan Başar, Belediye Başkanı Ömer İsen, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bnb. Ferit Kahriman, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İlhan Göktaş, kurum amirleri ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği final maçında, şampiyon takıma kupaları ve ödüllerini takdim etti.

Kardeşlik temasının ön planda olduğu turnuvada, ilk üçe giren takımlar ödüllerini alarak başarılarını taçlandırdı. Yedisu Kaymakamı Furkan Başar, Belediye Başkanı Ömer İsen ve İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bnb. Ferit Kahriman, ödül töreninde başarılı takımları tebrik ederek, sporculara ve organizasyona emek verenlere teşekkür etti.

BİNGÖL (UHA) - AZİZ ÖNAL

BELEDİYELER

EKONOMİ