ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 8. GELENEKSEL SAĞLIKLI YAŞAM TURNUVASI SONA ERDİ

Adıyaman Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Tarafından Düzenlenen 8. Geleneksel Sağlıklı Yaşam Turnuvası Sona Erdi

Adıyaman Üniversitesi 8. Geleneksel Sağlıklı Yaşam Turnuvası Sona Erdi

Turnuva kapsamında dereceye giren takım ve sporculara madalyaları takdim edildi.

Mustafa V. Koç Konferans Salonunda düzenlenen madalya törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selcen Yüksel Perktaş, Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Mahmut Gürsoy, SKS Daire Başkanı Ali Sadık Özdurmuş, Üniversitemiz akademik ve idari çalışanları ile öğrenciler katıldı.

Öğrenci Takım Sporları kategorisinde Tıp Fakültesi voleybol, basketbol ve futbol branşlarında madalya almaya hak kazanırken Bireysel Öğrenci kategorisinde Tıp Fakültesi öğrencisi Halil İbrahim Işıklı satranç branşında birinciliği elde etti.
Personel Takım Sporları kategorisinde Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı futbol branşında, Diş Hekimliği Fakültesi ise voleybol branşında madalya almaya hak kazandı. Bireysel Personel kategorisinde satranç branşında Murat Yapıcı, masa tenisi branşında Mahmut Gazihan Yardımcı, dart branşında ise Bedir Doğan madalya aldı.


Turnuvada başarılı olan takım ve katılımcılara ödülleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selcen Yüksel Perktaş, Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Mahmut Gürsoy, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ferit Kaya, Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Aykut Dündar ve Doç. Dr. Kürşat Yusuf Aytaç tarafından takdim edildi.

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ