KAĞITHANE'DE RADYO FESTİVALİ BAŞLADI

Türkiye'de yayın hayatını sürdüren ve en çok dinlenen radyoların yer aldığı Kağıthane Belediyesi Radyo Festivali, dinleyicileri ile buluştu.

KAĞITHANE'DE RADYO FESTİVALİ BAŞLADI

Kağıthane Belediyesi'nin ev sahipliğinde ve katkılarıyla düzenlenen Radyo Festivali başladı.

Türkiye'nin en çok dinlenen radyocuları, Kağıthane Meydanı'na kurulan nostaljik görünümlü dev maketin içinden yayınlarına kaldığı yerden devam ediyorlar. 

Her gün farklı radyo ve radyocuların yayın yaptığı festival, yoğun ilgi görüyor. Radyo tutkunları, hayranı oldukları radyocularla tanışmak için festival alanına akın akın geliyorlar.

Radyo Turkuvaz, Radyo Alaturka, Radyo Viva, Radyo Trafik, Show Radyo, Radyo D, Karadeniz FM, Radyo Ekin, Alem FM, İstanbul'un Sesi, Numberone Türk, Starartı FM, Radyo Bir ve Seymen Radyo'nun en çok dinlenen programların yer aldığı Kağıthane Radyo Festivali, 3 Mart Pazar gününe kadar devam edecek. 

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, festivalin ilk gününde Radyo Turkuvaz'dan Füsun Alkan ve Radyo Alaturka'dan Meltem Mendi'nin programlarına katılarak dinleyicilerle buluştu. Yayında ağırlıklı olarak Kağıthane'de son beş yılda gerçekleştirilen projeler konuşuldu.

Başkan Öztekin, bir hafta sürecek festivale tüm İstanbulluları davet ederken; radyocular, festival aracılığı ile dinleyicileriyle buluşmalarına ortam sağlayan Başkan Öztekin'e teşekkür ettiler.

İSTANBUL (UHA) - MURAT ÖZDEMİR

BELEDİYELER

EKONOMİ