ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ’NDEN BELEDİYE BAŞKANI ÜNLÜCE’YE ZİYARET

Eskişehir Büyükşehir Bel ediyesi Meclis Salonu’nda Kent Konseyi gönüllülerini

ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ’NDEN BELEDİYE BAŞKANI  ÜNLÜCE’YE ZİYARET

Eskişehir Büyükşehir Bel ediyesi Meclis Salonu’nda Kent Konseyi gönüllülerini ağırlayan Başkan Ünlüce, “Eskişehir Kent Konseyi ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmak bizim için son derece önemli. Konsey gönüllüleri Eskişehir’in en uzak noktasına kadar giderek halkımıza ulaşıyor. Bende bir dönem Kadın Meclisi’nde görev alarak katkı sunmuştum. Bu yüzden benim için sivil toplum kuruluşlarının yeri çok ayrı. Eskişehir’imiz için gösterdiğiniz tüm gayretler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.” dedi. 

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy da, “Büyükşehir Belediyesi olarak bize her zaman destek oldunuz. Ben de gönüllülerimiz ile birlikte size her zaman destek olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isterim.” dedi.

Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, “Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına Eskişehir’e kadın bir belediye başkanı çok yakıştı. Kadın Meclisi’nde görev alıp, daha sonra kentimize belediye başkanı olarak seçilmeniz bizlere çok büyük onur ve gurur veriyor.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda karakalem ile Ayşe Ünlüce’nin portresini çizen Kültür Sanat Çalışma Grubu Üyesi Necdet Günar, Başkan Ünlüce’ye portreyi hediye etti. Ziyaret çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

ESKİŞEHİR (UHA) - SALİH GÜVEN

BELEDİYELER

EKONOMİ