MİLLET CADDESİNDE REFÜJ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, Yunus Emre mahallesi, Millet caddesinde refüj düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Millet Caddesinde Refüj Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Göreve geldiği günden bu yana şehrin her anlamda daha iyi noktaya gelmesi için çalışan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, daha güzel bir Adıyaman  hedefiyle şehir genelindeki ve kavşaklardaki oluşan tahribatın ortadan kaldırılması için çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, Yunus Emre Mahallesi Millet Caddesinde refüj düzenleme çalışmaları devam ediyor .

Yol güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak, trafik akışının daha sağlıklı, akıcı ve düzenli olması için yürütülen çalışmalar Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ivedilikle sürdürülüyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktaran yetkililer; Bu çalışma sonrasında refüjlerde tahrip olan bordürlerin onarılması ve yenilenmesini hedefliyoruz.  Bu kapsamda, Millet Caddesi'nde  orta refüj düzenleme çalışmasına başladık. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlamayı planladığımız bu çalışmamızdan sonra yol daha kullanışlı bir hale gelecek trafik güvenliği açısından da büyük bir önem arz edecek" şeklinde konuştu.

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ