ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI SATAR GÖREVE BAŞLADI

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde, Gölbaşı Devlet Hastanesi’ne ataması gerçekleştirilen Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Cansu Koz Satar, göreve başladı.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Satar göreve başladı

Sağlık Bakanlığı 114. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) kapsamında ataması gerçekleştirilen Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Cansu Koz Satar, göreve başladı.
Dr. Cansu Koz Satar; 1991 Mersin’in Anamur ilçesinde dünyaya geldi. 2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 15 ay pratisyen hekim olarak görev yaptıktan sonra 2018-2023 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde ihtisasını tamamladı. 2024 Şubat ayı itibariyle Sağlık Bakanlığı 114. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüsü (DHY) atamasıyla Gölbaşı Devlet Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olarak göreve başladı.
Atamalarla ilgili değerlendirmede bulunan Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Engin Çatal, hastanede göreve başlayan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman Dr Cansu Koz Satar’a başarılar diledi.
Çatal, Sağlık Bakanlığının 114. Dönem DHY ile hastanemize atanan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı sayımız iki ye çıkmış bulunmaktadır. Gölbaşı’lı hemşerilerimize hayırlı olsun. Ayrıca Göbaşı ‘lı hemşerilerimiz için hastane personellerimizle  tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam edip, en iyi sağlık hizmetini vermeye gayret ediyoruz”dedi.

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ