BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ; ' GÖREV YAPTIĞIMIZ BEŞ YIL İÇİNDE 14 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK'

Cumhur iitifakının Beyoğlu Belediye Başkanı Adayı Haydar Ali Yıldız, seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Başkan Yıldız, yeniden Belediye Baskanı seçilmesi durumunda yeni projeler ile Beyoglu'na değer katmaya devam edeceklerini belirtti.

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ; ' GÖREV YAPTIĞIMIZ BEŞ YIL İÇİNDE 14 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK'

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı tarafından yeniden aday gösterilen Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Örnektepe ve Keçecipiri mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Yıldız, yeni dönemde hayata geçirmek istediği projelerinden bahsetti

Mahalle sakinleri ile sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldız, beş yıl gibi kısa bir sürede 114 projeye imza attıklarını ve yeni dönemde de aynı kararlılıkla çalışacaklarını söyledi.

İlcede önemli projelere imza attıklarına da vurgu yapan Başkan Yıldız;  'Beyoğlu’nun her bir ferdi bizlere inandı ve gerek doğrudan gerekse de dolaylı olarak desteklerini sundu ve hep birlikte başardık. Beyoğlu’nda görev yaptığımız beş yıl içerisinde 114 projeyi hayata geçirdik. 400’ü aşkın etkinlik düzenledik. En önemli sorunlardan birisi kentsel dönüşümdü ve şehrin yarım asırlık hayali olan Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesini hayata geçirmek bizlere nasip oldu. Birinci etap Fetihtepe’de tamamlanmak üzere. Yeni dönemde de önceliğimiz şehrimizi depremlere hazır hale getirmek olacak' ifadelerini kullandı.

Yeni dönemde de önemli projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Başkan Yıldız; 'Beyoğlu’na değer katacak yeni projelerimiz hazır. Hasköy ile Kasımpaşa bölgeleri için metro projemiz var. Yeni dönemde Murat Kurum başkanımızla birlikte inşallah bu çalışmayı da tamamlayacağız. Ulaşım sorununu çözmek için kilit noktalarda yeni tüneller açacağız. Bunun yanı sıra otopark sorununu çözmek için de 10 bin araçlık otopark projelerimiz hazır. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz bir diğer önemli çalışma ise yeni hayvan barınağı projemiz. İnşallah hep birlikte Beyoğlu’muza değer katmaya devam edeceğiz' ifadelerini kullandı.

İSTANBUL (UHA) - MURAT ÖZDEMİR

BELEDİYELER

EKONOMİ