BELEDİYE EKİPLERİ VALİLİK ÖNÜNDEKİ AYDINLATMA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, Adıyaman Valiliği önünde bulunan orta refüjde ki aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Belediye Ekipleri Valilik Önündeki Aydınlatma Çalışmalarını Tamamladı

Şehre daha estetik görünüm vermek adına gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam eden Adıyaman Belediyesi’ne bağlı müdürlükler, şehrin farklı noktalarında çalışmalarına devam ediyor.


Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özellikle akşam saatlerinde ışığın yetersiz olmaması ve daha estetik bir görünüme sahip olması için Adıyaman Valiliği önünde bulunan orta refüjde başlattığı aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Şık bir görünüme sahip olan ışıklandırmalar, araçların orta refüjü fark etmeleri ve güvenli şekilde seyahat etmeleri adına büyük fayda sağlıyor.


Şehir genelinde yürütülen çalışmalar hakkında açıklama yapan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, konuşmasında; “Adıyaman Belediyesi ve bir Adıyaman sevdalısı olarak memleketimizin daha yaşanılabilir bir yer olması adına tüm müdürlüklerimizle beraber sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Şehrimizin dört bir yanında farklı çalışmalarımız yürütülürken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz Adıyaman Valiliği önünde bulunan orta refüjde aydınlatma çalışmalarını tamamladı.

Seyir halindeki araçların orta refüjü net bir şekilde görerek olası bir kaza yaşamamaları adına güzel bir çalışma oldu. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadelerine yer verdi.

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ